Laptop DELL PRECISION 5530 i7-8850H 32GB 256GB SSD Quadro P2000 FHD WIN10P Poleasingowy
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis
Specyfikacja
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Model | Precision 5530 |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Model procesora | Intel Core i7-8850H |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.6 |
| Pamięć podręczna procesora | 9 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.3 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA Quadro P2000 |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Ekran dotykowy | tak |
| Złącza | HDMI, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio), inne |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, kamera, głośniki, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Typ napędu | brak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 35.7 |
| Wysokość produktu | 1.7 |
| Głębokość produktu | 23.5 |
| Waga produktu | 2 |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Typ | ultrabook |
| Kod producenta | Dell Precision 5530 |