Dell Notebook poleasingowy Dell Latitude 7210 2w1 Core i5 10310U (10-gen.) 1,7 GHz / 8 GB / 240GB SSD / 12,3 WUXGA dotyk / Win 11 Pro / srebrny
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis
| Typ | Notebook |
| Model |
Latitude 7210 2-in-1 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 6 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-10310U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1280 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR4X |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 240 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 3 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Dźwięk |
Realtek ALC3254 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 12 mm |
| Szerokość | 292 mm |
| Głębokość | 209 mm |
| Waga | 1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
Zasilacz |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Pozostałe informacje |
|