Dell Komputer poleasingowy Precision 3431 SFF Core i5 9500 3,0 GHz / 16 GB / 960 SSD / Win 11 Pro
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis
| Model |
Precision 3431 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dziewiąta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 6 |
| Cache L3 | 9 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-9500 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
Dell |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 960 GB |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
Realtek ALC3234 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB |
|
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Moc zasilacza | 200 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 92 mm |
| Głębokość | 292 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry |
Stan techniczny: Klasa A |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |