DELL OptiPlex 3080 Micro i5-10500T 16GB 1TB SSD micro SFF Win11pro UŻYWANY BOX DELL-a
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-10500T |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Konstrukcja
| Obudowa | microSFF |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
Pozostałe funkcje
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracySystem jest preinstalowany na dyskuWindows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |