Asus Notebook ExpertBook BM1 BM1503CDA-S70066X R5 7535U 16GB/512GB SSD
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis

ASUS ExpertBook BM1 oferuje szerokie możliwości dostosowania, aby wspierać Twoją pracę. Napędzany najnowszym procesorem AMD Ryzen 5 i zapewniający wytrzymałość na poziomie wojskowym, został zaprojektowany do płynnego wykonywania różnych zadań. Z myślą o produktywności wyposażono go w funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Copilot w systemie Windows, technologię redukcji szumów opartą na AI. Dodatkowo, urządzenie posiada pełen zestaw portów I/O, szybkie połączenie do Wi-Fi 6E oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Lekki, z długim czasem pracy na baterii, oferuje zachwycającą jakość obrazu i dźwięku, zapewniając elastyczność w każdym miejscu pracy. ASUS ExpertBook BM1 usprawnia Twój przepływ pracy, aby utrzymać wysoką produktywność.
| Typ | Notebook |
| Model |
ExpertBook BM1 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.55 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 5 7535U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 232.2 mm |
| Waga | 1.64 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata gwarancji NBD |