Acer Notebook TravelMate P4 16 52-TCO-54FE W11P/i5-1345U/16GB/512 SSD/16.0
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis



Nowy poziom użyteczności
Wykonywanie pracy staje się łatwe dzięki ekranowi o proporcjach 16:10, który oferuje większą pionową przestrzeń ekranu. Ten laptop dla małych firm posiada także zawias obracający się o 180°, duży touchpad oraz klawisze z odległością skoku wynoszącą 1,55 mm, co poprawia użyteczność.
Gwarantowana wydajność
Dzięki procesorowi Intel Core, pamięci RAM do 64 GB i szybkim dyskom SSD, ten laptop oferuje wszystkie niezbędne osiągi, aby nadążać za Twoją pracą. Dodatkowo wyposażony jest w technologię Acer Dust Defender, która minimalizuje gromadzenie się kurzu w urządzeniu, zapewniając stabilną wydajność.
Bezpieczeństwo to podstawa
Zabezpiecz swoje dane i pracuj bez obaw. Ten komputer z zabezpieczeniami rdzenia posiada dyskretny moduł TPM 2.0 oraz funkcje komercyjne. Dodatkowa osłona prywatności zmniejsza ryzyko nieautoryzowanego dostępu do kamery internetowej.
Optymalizacja wideokonferencji
Kamera internetowa z funkcjami HDR i TNR pomaga Ci wyglądać najlepiej w każdym oświetleniu. Rozmowy wideo są łatwe dzięki podwójnym mikrofonom zoptymalizowanym przez Acer PurifiedVoice z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji oraz głośnikom skierowanym w górę z technologią audio DTS.
Niezakłócona łączność
Pozostań połączony bez względu na to, gdzie jesteś, dzięki łączności Wi-Fi 6E. Podłącz wszystkie swoje urządzenia peryferyjne za pomocą szerokiego zakresu portów tego laptopa, w tym portu Type C Thunderbolt 4 obsługującego transfer danych o prędkości 40 Gb/s oraz podwójnych wyświetlaczy 4K.
Wytrzymały
Wytrzymałość tego laptopa z certyfikatem TCO jest zwiększana dzięki jego odporności MIL-STD-810H oraz wzmocnionym portom wejścia/wyjścia. Odporność ta, potwierdzona serią testów wojskowych, zapewnia, że laptop jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na uszkodzenia. Wzmocnione porty gwarantują stabilne połączenia i chronią sprzęt przed mechanicznymi uszkodzeniami, co przekłada się na dłuższą żywotność i niezawodność podczas użytkowania.
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model |
TravelMate P2 16 |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 processor 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy |
|
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 22.95 mm |
| Szerokość | 359.3 mm |
| Głębokość | 261.07 mm |
| Waga | 1.79 kg |