Acer Notebook TravelMate P2 14 TMP214-55-G2-TCO Win11Pro/IC5-120U/16GB/1TB/UHD/14 cali
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Vico D. Daniłowski K. Zakrzewski sp.k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Dostawa w 24-48h
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty Inpost 24/7 Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
InPost Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Kurier Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
DPD Pickup Darmowa
Dostawa w 24-48h
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Opis



Stworzone z myślą o Twoim biznesie
Zyskaj przewagę dzięki procesorom Intel Core, które zapewniają wyższą wydajność i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Pamięć DDR5 i szybki dysk SSD pozwolą Ci realizować więcej zadań każdego dnia, przyspieszając rozwój Twojej firmy.
Bezpieczeństwo i proste zarządzanie IT
Chroń wrażliwe dane bez dużych nakładów finansowych dzięki TPM 2.0 i Acer ProShield Plus. Skoncentruj się na rozwoju biznesu, a kwestię IT uproś dzięki rozwiązaniom do wdrażania i zarządzania dla firm.
Moc AI i inteligentne rozwiązania
Zwiększ produktywność z Acer PurifiedView i Acer PurifiedVoice, które wykorzystują sztuczną inteligencję do redukcji hałasu. Wszystkimi inteligentnymi funkcjami zarządzaj wygodnie z jednego interfejsu TravelMate Sense.
Komfort pracy przez cały dzień
Krystalicznie czysty obraz na wyświetlaczu z wąską ramką oraz technologia Acer BluelightShield dbają o Twój wzrok, umożliwiając komfortową pracę przez cały dzień na baterii o długiej żywotności.
Niezawodna łączność
Bez względu na to, gdzie pracujesz w biurze, w podróży czy zdalnie TravelMate P2 oferuje pełny zestaw portów i szybkie połączenie Wi-Fi, dzięki czemu zawsze jesteś w kontakcie i gotowy do działania.
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model |
TravelMate P2 14 |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 processor 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy |
|
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 22.95 mm |
| Szerokość | 319.9 mm |
| Głębokość | 235.4 mm |
| Waga | 1.55 kg |