Witamy w Vico

  Firma VICO została założona w roku 1997. Początki działalności miały miejsce w niewielkim sklepie przy ulicy Fabrycznej, gdzie stosowaliśmy nasze motto które przyświeca naszej firmie do dnia dzisiejszego, a brzmi "Indywidualne podejście i obsługa każdego Klienta".

  Stosowanie tego hasła w codziennym życiu handlowym pozwoliło nam na rozwój firmy i uruchomienie nowych, większych i jeszcze bardziej profesjonalnych sklepów komputerowych m.in. w Łęcznej przy ul. Targowej 1 lok.2 oraz Supermarketu samoobsługowego ze sprzętem komputerowym o pow. 650 m2 przy Drodze Męczenników Majdanka 74 w Lublinie, gdzie w 2004 roku utworzyliśmy także Biuro Zarządu Spółki VICO.

  Jesteśmy jednym z największych w regionie lubelskim producentem i dystrybutorem sprzętu komputerowego. Od 2004 roku posiadamy linię produkcyjną komputerów stacjonarnych i przenośnych marki VICO.

  Zatrudniamy ponad 40 profesjonalnie przygotowanych i wykształconych handlowców, którzy obsługują zarówno Klientów detalicznych jaki i Klientów Instytucjonalnych oraz Firmy prowadzące działalność gospodarczą w różnych sektorach gospodarki na terenie całego kraju.

  Zaspokajamy potrzeby każdego Klienta w każdym czasie, także dzięki funkcjonującemu od kilku lat sklepowi internetowemu, którego popularność rośnie wprost proporcjonalnie do czasu jego działania i przekłada się na coraz większą liczbę zadowolonych Klientów.

  Naszym Klientom Instytucjonalnym udostępniamy platformę zamówień internetowych oraz zapewniamy opiekę indywidualnego handlowca.

  Od 2004 roku sidzibą zarządu spółki jest budynek przy Drodze Męczenników Majdanka 74 w Lublinie. Powstał tam jeden z nielicznych w Polsce specjalistyczny, samoobsługowy salon komputerowy. Forma sprzedaży nie oznacza, że klienci będą zdani na siebie. Sztab dobrze wyszkolonych handlowców jest zawsze do ich dyspozycji. Powierzchnia 650 m2 pozwoliła nam na wyeksponowanie dużo większej iloci towaru i zdecydowane polepszenie warunków obsługi klientów. W nowej siedzibie znajduje się serwis komputerowy, w którym profesjonalna obsługa wyjani państwu wszelkie wątpliwoci związane z eksploatacją sprzętu.

  Dysponujemy dużym magazynem, bogatym zapleczem technicznym oraz doświadczeniem i wiedzą, co pozwala nam sprostać wszystkim realizowanym projektom. Specjalnie utworzony dział ofert i przetargów zajmuje się obsługą klientów instytucjonalnych. Stali odbiorcy mogą kierować się zawsze do ulubionego handlowca i z nim załatwiać wszelkie formalności. Specjalnie utworzona platforma internetowej sprzedaży hutrowej pozwala na kożystanie z rabatów i specjalnych cen bez wychodzenia z domu czy firmy. Od dłuższego czasu startujemy we wszystkich przetargach na sprzęt i oprogramowanie komputerowe, nie boimy się wyzwań.

  Pomimo dużej ilości i różnorodności sprzętu komputerowego staramy się, aby dostępny był pełen asortyment. Jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie nawet najbardziej wymyślne czy unikalne urządzenia komputerowe. Dzięki sprawnie działającemu sklepowi internetowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zajmujemy się także produkcją komputerów marki Vico. Podzielone są one na linie produktów w zależności od wydajności oraz przeznaczenia. Bogata oferta i doświadczeni handlowcy umożliwiają również przyjmowanie i szybką realizację zamówień na zestawy komputerowe wg dowolnej konfiguracji.